۵ توصیه بورسی موشن گرافیک

۵ توصیه بورسی موشن گرافیک

به سفارش: برنامه‌ی نوسان، شبکه‌ی 5 صدا و سیما

جداکننده

 
موشن گرافیک ۵ توصیه بورسی
تهیه کننده: اینفوگرام
مجری پروژه: استودیو مورف
سال تولید: ۱۳۹۹
 

متن موشن گرافیک ۵ توصیه بورسی

 
۱٫ هیچ‌گاه همه‌ی تخم‌مرغ‌ها رو در یک سبد نگذاریم. به عبارتی تمام دارایی رو در یک سهم قرار ندیم.

۲٫ تعداد سهام موجود در سبد برای کنترل راحت‌تر و همچنین کاهش ریسک بین ۵ تا ۲۵ درصد سهم باشه.

۳٫ در انتخاب سهم و یا صنعت خاص به روند فعلی و آتی اون سهم یا صنعت توجه بشه، که روند نزولی نباشه.

۴٫ برای انتخاب سهام در سبد، به دقت اخبار، وضعیت اقتصاد کشور، گزارشات شرکت‌ها و … بررسی بشه.

۵٫ سهم پیشنهادی برای خرید رو بشناسید. یعنی حداقل کار اصلی شرکت، تولید و فروش، مشتریان شرکت و … رو بشناسید.

 

به سفارش: برنامه‌ی نوسان، شبکه‌ی ۵ صدا و سیما

 

درباره‌ی برنامه نوسان:

 
برنامه «نوسان» در قالب یک مجله تلویزیونی با هدف آموزش، آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی به مخاطب در حوزه بورس از شبکه تهران پخش می‌شود.

رویا جدیدی _ تهیه کننده برنامه تلویزیونی «نوسان» _ درباره این برنامه توضیح داد: آموزش، اطلاع رسانی و آگاهی بخشی سه ضلع مثلثی هستند که هر زاویه آن نگاه‌ها را به سمت و سوی یک رویداد منحصربفرد تلویزیونی سوق می دهد.

جدیدی در ادامه هدایت هوشمند جریان بازار به دور از سوگیری های شخصی و سازمانی و جلوگیری از ورود ناواردان در دام‌های شیادان و سوءاستفاده کنندگان تحت عنوان سیگنال دهی  را از مهم ترین دغدغه های اتاق فکر این برنامه برشمرد و افزود: تلاش ما حضوری آگاهانه و مدیریتی هدفمند در عرصه سرمایه‌گذاری و ریسک بوده و جامعه هدف ما همه افرادی هستند که کدبورسی دریافت کرده یا می کنند.

او در ادامه به بخش‌های مختلف برنامه اشاره کرد و افزود: تنوع موضوعی و پرداختن از زوایای متنوع به همه مفاهیم و عرصه های دخیل در بازار سرمایه سبب شد در قالب یک مجله و با بیانی سلیس از دل خانواده به تماشای این رخداد بنشینیم، بهره گیری از همه پتانسیلهای رسانه و ایجاد جذابیتهای بصری در جهت جذب حداکثری مخاطب از اهداف اتاق فکر این مجموعه بوده که با تعبیه بخش‌های اینفوگراف، کلاس درس، گزارش مردمی و گفت و گوی ویژه عملی شد.

«نوسان» به تهیه کنندگی رویا جدیدی، کارگردانی سعید نقیبی و اجرای علی پاکزاد جمعه ها راس ساعت ۲۰ از شبکه ۵ سیما پخش می شود.