زمینه‌های فعالیت
زمینه‌های فعالیت

زمینه‌های فعالیت

استودیو مورف، با بهره گیری از تیم مجرب ایده پردازی و اجرایی خود، در تمامی حوزه های تبلیغاتی توانسته است خدماتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهد که از جمله آنها می توان به طراحی موشن گرافیک، ساخت فیلم و تیزر، تولید انیمیشن های سه بعدی و فیلمبرداری و عکاسی اشاره کرد.

طراحی گرافیک حرکت یا موشن گرافیک یا گرافیک متحرک زیر مجموعه‌ای از طراحی گرافیک است که قوانین طراحی گرافیک را در یک محیط فیلم سازی از طریق به کاربردن انیمیشن یا تکنیک‌های سینمایی، به کار می‌برد.
در ابتدا از موشن گرافیک برای متحرک سازی آرم و لوگوی شبکه‌های تلویزیونی، کمپانی‌های سینمایی و برخی دیگر از شرکت‌ها و یا رویدادها استفاده می‌شد. اما کم‌کم دامنه استفاده از گرافیک متحرک گسترش یافت و برخی از تکنیک‌های سینمای و فیلم سازی، همچون صداگذاری حرفه‌ای و مانند آن نیز به آن وارد شد. آنگونه که امروزه موشن گرافیک نقش ویژه‌ای در تبلیغات و اطلاع‌رسانی رسانه‌ای و فیلم‌سازی یافته است.
استودیو مورف با در اختیار داشتن تیم حرفه ای و خلاق در زمینه‌های مرتبط، حدود ۵ سال است در این زمینه به صورت مستمر و جدی فعالیت می‌کند و کارهایی متفاوت به کارفرمایان خود ارائه کرده است.
«هزینه‌ی مناسب» و «خلق آثار متنوع و متفاوت» را مزیت گروه خود نسبت به سایر رقبا می‌دانیم.

فیلم مستند گزارشی:

یکی از مهم‌ترین زمینه‌هایی که استودیو مورف به صورت جدی در آن فعال است، ساخت فیلم‌های گزارشی یا در اصطلاح مرسوم‌تر «رپورتاژ آگهی» است. این نوع فیلم‌ها برای:

–  معرفی مشروح محصولات تجاری

–  گزارش رویدادهایی مانند نمایشگاه‌ها، جلسات، همایش ها و سمینارها

–  گزارش فعالیت‌های یک ارگان، سازمان یا واحد

ساخته می‌شوند. در این نوع گزارش‌ها معمولاً تصویربرداری و صدابرداری کار هم بر عهده‌ی فیلم‌ساز گذاشته می‌شود.

تیزر تبلیغاتی:

در زمینه‌ی تیزرهای تبلیغاتی، آنچه مهم است انتخاب قالب درست برای آگهی و نمایش خلاقانه‌ی پیام است. استودیو مورف، هدف و مخاطبان خود را به دقت انتخاب کرده، پیام مناسب را در قالبی مناسب تزئین کرده و با استفاده از تکنیک‌های خلاقانه و حرفه‌ای نسبت به تهیه‌ی تیزر اقدام می‌کند.

نمونه‌هایی از مستندهای گزارشی و تیزرهای تبلیغاتی تهیه‌شده توسط استودیو مورف را در صفحه‌ی نمونه کارها می‌توانید مشاهده کنید.

ما در استودیو مورف در پی ایجاد تجربه ای سودمند و لذت بخش برای شما عزیزان، در ساخت و تولید انیمیشن در فرمت های مختلف هستیم.
انیمیشن های کوتاه آموزشی، تبلیغاتی، تلویزیونی، موزیک ویدئو و در واپسین گام های خود تجربیاتی را در زمینه تولید انیمیشن های سینمایی به دست آورده ایم.
تجربه و کار گروهی از مهمترین ارکان ما در استودیوی مورف است و حفظ احترام، جایگاه فردی و روحیه چالش طلبی و انتقال دانش و تجربه، فرهنگ جاری در رگ های استودیوی ماست.

یکی دیگر از خدمات استودی مورف، تهیه عکس و فیلم تبلیغاتی و صنعتی می باشد. امکانات پیشرفته شامل دوربین های حرفه ای، سیستم های نورپردازی، آتلیه مجهز و مدرن، پرسنل تحصیل کرده و مجرب، کامپیوتر و نرم افزارهای قدرتمند و با ارائه بهترین خدمات آماده همکاری با شما هستند.
عکاسی و فیلمبرداری از کالا، خط تولید، هلی شات (عکس هوایی)، فضاهای اداری و فروشگاهی، نمایشگاه ها، ساخت گزارش، تیزر و فیلم های کوتاه تبلیغاتی از خدمات ممتاز ما هستند.