نامزدهای جایزه اسکار انیمیشن ۲۰۱۹

 

در این مقاله بهترین انیمیشن های نامزد اسکار ۲۰۱۹ را که شانس دریافت این جوایز را دارند با جزئیات آن ها برای شما جمع آوری کرده ایم با ما همراه باشید :

۱-Early man

انیمشن Early man به کارگاردانی نیک پارک یکی از قوی ترین نامزدهای دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۹ است.پیش بینی می شود که کارگردان این انیمیشن که تا کنون موفق به دریافت ۴ جایزه اسکار شده است  این بار نیز موفق به دریافت جایزه اسکار خواهد شد.

 

۲-Incredibles 2

یکی دیگر از نامزدهای دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۹ در بخش انیمیشن ،Incredibles 2 به کارگردانی Brad Bird است.

 

۳-Isle of Dogs

جزیره سگ ها به کارگردانی Wes Anderson انیمیشنی با تکنیک stop motion است.این انیمیشن برنده جایزه بهترین کارگزدانی در جوایز خرس نقره ای شد.

 

۴-Spider-Man: Into the Spider-Verse

این انیمیشن محبوب به کارگردانی Robert Persichetti Jr. , Peter Ramsey , Rodney Rothman یکی دیگر از قوی ترین شانس های برنده شدن جایزه اسکار در سال ۲۰۱۹ است.

 

۵- Ralph Breaks The Internet: Wreck-It Ralph ۲

این انیمیشن در تاریخ ۲۱ نوامبر در ایالات متحده اکران خواهد شد.کارگردانی این انیمیشن توسط Rich Moore, Phil Johnston صورت گرفته است.

 

۶-The Grinch

این انیمیشن با اقتباس از کتاب Dr Seuss به نام Ron Howard و با صدای جیم کری در نقش  Grinch ساخته شده است.این انیمیشن برنده جایزه بهترین شخصیت خائن در جوایز MTV شده است.

 

۷-Big Fish & Begonia

این انیمیشن به کارگردانی Liang Xuan, Chun Zhang’un y یکی دیگر از نامزدهای دریافت جایزه اسکار در سال ۲۰۱۹ است.

 

۸-Teen Titans Go! To the Movies

بعد از فیلم تایتان های جوان در سال ۲۰۱۳ این انیمیشن اولین سری ساخته شده از مجموعه تلویزیونی Teen Titans Go است.در این دنیای مجازی تمام ابر قهرمان هایی مانند بتمن ،سوپر من و.. وجود دارند.

این مطلب را هم مطالعه کنید:  5 روش برای افزایش کیفیت تدوین فیلم

 

۹-Lu Over the Wall

این انیمیشن نیز در میان نامزدهای بهترین انیمیشن در سال ۲۰۱۹ قرار دارد.